Artykul Brac Łowiecka MSMP XX-lecie

Artykul Brac Łowiecka MSMP XX-lecie

Koleżanki i Koledzy
z nieskrywaną przyjemnością przekazuje na Wasze ręce skan artykułu z najnowszego wydania „Braci Łowieckiej „ dotyczący obchodów XX-lecia Międzynarodowego Stowarzyszenia Myśliwych Pogranicza. Autorami artykułu są nasi koledzy: Roman Rybak i Andrzej Wystygło. Bardzo cieszymy się, że w gazecie o ogólnokrajowym zasięgu zajmującej się tematyka związaną z łowiectwem zostaliśmy tak wyróżnieni. Dziękujemy też w/w kolegom za ich wkład w promocje Stowarzyszenia w środowisku myśliwskim. Ponadto załączam film przygotowany przez kol. Dariusza Mareckiego jako wspomnienie tego wyjątkowego dnia, który łączył Nasze doroczne Walne Zgromadzenie z uroczystościami zamykającymi obchody XX-lecia MSMP. Dziękujemy również koledze za przygotowanie materiału filmowego ze zdjęć udostępnionych przez kol. Edwarda Maurka. Powyższe publikacje stanowią doskonały przykład zaangażowania , którą życzylibyśmy sobie powinni cechować się Nasi członkowie. Wykorzystajmy ich pracę i  nieskromnie mówiąc,  pochwalmy się tym co robimy i na jaką skalę. Życzę miłej lektury i niezapomnianych wrażeń .

Korzystając z okazji uchylę rąbka tajemnicy związanej z uroczystością XX-lecia MSMP. Wszyscy będziemy mieli  wspaniałą multimedialną pamiątkę z tego wydarzenia  , którą mam nadzieję uda się niedługo  przekazać członkom Stowarzyszenia .

P.S.
Koleżanki i Koledzy niektórzy z Was mają skrzynki pocztowe , które nie odbierają tak dużych plików jak film, wiec  przesyłam  choć  artykuł  na otarcie łez….

Sekretarz MSMP
Szymon Zimniak
+48530685869
msmp@onet.eu

Zakončení roku

Ogólnopolska Akcja Edukacyjna  Ożywić Pola- Rok Gęsi Gęgawy 2016/2017 Stronie śląskie

Ogólnopolska Akcja Edukacyjna  Ożywić Pola- Rok Gęsi Gęgawy 2016/2017 Stronie śląskie

                                Dobiega do końca rok 2017 jak  również Ogólnopolska Akcja „Ożywić Pola  Rok Gęsi Gęgawy 2016/2017“.  07 grudnia nastąpił finał i jej podsumowanie. Tego dnia w CETiK w Stroniu Śląskim miały możliwość przedstawić swoje zrealizowane plany placówki oświatowe  gminy biorące udział w tej nadzwyczajnej  leśno-przyrodniczo-myśliwskiej edukacji . Wszelkie działania oparte zostały na współpracy zgłoszonych do konkursu /bo taką formułę ma akcja/ placówek z przede wszystkim leśnikami i edukatorami Nadleśnictw : Lądek Zdrój, Bystrzyca Kłodzka i Międzylesie, Urzędem Gminy Stronie Śląskie wspierającym czynnie szkoły i przedszkola organizując np. spotkanie-konferencję z burmistrzem p. Zbigniewem Łopusiewiczem i p. Lechem Kaweckim na temat ochrony środowiska w różnych aspektach i równoważonego z nim rozwoju gminy.

Celý příspěvek