Zakončení roku

Ogólnopolska Akcja Edukacyjna  Ożywić Pola- Rok Gęsi Gęgawy 2016/2017 Stronie śląskie

Ogólnopolska Akcja Edukacyjna  Ożywić Pola- Rok Gęsi Gęgawy 2016/2017 Stronie śląskie

                                Dobiega do końca rok 2017 jak  również Ogólnopolska Akcja „Ożywić Pola  Rok Gęsi Gęgawy 2016/2017“.  07 grudnia nastąpił finał i jej podsumowanie. Tego dnia w CETiK w Stroniu Śląskim miały możliwość przedstawić swoje zrealizowane plany placówki oświatowe  gminy biorące udział w tej nadzwyczajnej  leśno-przyrodniczo-myśliwskiej edukacji . Wszelkie działania oparte zostały na współpracy zgłoszonych do konkursu /bo taką formułę ma akcja/ placówek z przede wszystkim leśnikami i edukatorami Nadleśnictw : Lądek Zdrój, Bystrzyca Kłodzka i Międzylesie, Urzędem Gminy Stronie Śląskie wspierającym czynnie szkoły i przedszkola organizując np. spotkanie-konferencję z burmistrzem p. Zbigniewem Łopusiewiczem i p. Lechem Kaweckim na temat ochrony środowiska w różnych aspektach i równoważonego z nim rozwoju gminy.

Celý příspěvek

Vernisáž Stanisława Skrzypińskiego

WWW MSMP

Zápis z jednání

Witam,
Szanowne Koleżanki i Koledzy MSMP

W załączeniu, przesyłam wyciąg z Protokołu nr 3/2017 z dnia 05.05.2017r dotyczący uruchomienia procedury realizacji nowych “ Gwożdzi “ na drzewiec sztandaru MSMP.

Uroczystość wbijania paniątkowych emblematów  z nazwiskiem i imieniem ( oraz przynależnością do MSMP lub innej organizacji czy  prywatnie ) na sztandarze zaplanowaliśmy podczas uroczystej mszy hubertowskiej
XVI Międzynarodowego Opłatka Myśliwskiego w dniu 20.01.2018r.
Zapraszamy również do zakupu gwożdzi sympatyków MSMP.
Termin zgłoszeń z uwagi na realizację w metalu zlecenia w CR zamykamy ostatecznie do 30.11.2017.

W imieniu Zarządu
Sekretarz MSMP
Roman Rybak

Nr Rej (1)